OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.b RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.b razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 01) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 8. studenog 2018. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Varaždintours, Varaždin

3. Galileo travel, Varaždin

Iako su dostavljene četiri ponude, ponuda agencije Alga travel agency, Zagreb je odbačena jer nije sukladna trenutno važećem Pravilniku budući je u cijenu aranžmana za učenike uključila troškove profesora u pratnji koje snosi isključivo Prva gimnazija Varaždin, kao što Pravilnik propisuje, te u obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave nije zatraženo da agencija troškove profesora uključi u cijenu, niti pokriva na bilo koji drugi način.

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrane agencije će biti obaviještene e-poštom, u rokovima sukladnim Pravilniku.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.g i 3.h RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g i 3.h razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 02) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 13. studenog 2018. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Varaždintours, Varaždin

Ponuda agencije Galileo travel, Varaždin nije bila potpuna prema traženom u obrascu (točka 7 i točka 10 d)).

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.d i 3.f RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.d i 3.f razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 03) da je na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 16. studenog 2018. godine, odabrana ponuda sljedeće agencije:

1. Taubek tours, Ivanec

Iako su dostavljene četiri ponude, ponude agencija Alga travel agency, Zagreb i Galileo travel, Varaždin nisu bile potpune prema traženom u obrascu točka 7 i točka 10 d). Ponuda agencije Varaždintours nije bila potpuna prema traženom u obrascu točka 10 a).

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrana agencija će biti obaviještena e-poštom, u rokovima sukladnim Pravilniku.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.a i 3.c RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.a i 3.c razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 04) da je na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 13. studenog 2018. godine, odabrana ponuda sljedeće agencije:

1. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene tri ponude, ponuda agencije Alga travel agency, Zagreb nije bila potpuna prema traženom u obrascu točke 9 b) i 10 e), dok ponuda agencije Taubek tours, Ivanec nije bila potpuna prema traženom u obrascu točke 8 c) i 9 b).

« Studeni 2018 »