2015-2016.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.c RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.c razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

3. Spektar putovanja, Zagreb

O datumu održavanja roditeljskog sastanka u siječnju, odabrane agencije će biti obaviještene naknadno.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.b RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.b razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.e RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.e razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.f RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.f razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.h RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.h razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Taubek tours, Ivanec

Iako su dostavljene tri ponude, ponuda agencije Next Step, Našice je odbačena jer nije sadržavala sve kalkulativne elemente iz javnog poziva, pa se predlažu preostale dvije agencije.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.g RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Taubek tours, Ivanec

Iako su dostavljene tri ponude, ponuda agencije Marbis tours, Koprivnica je odbačena jer nije bila sukladna trenutno važećem Pravilniku.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.a i 3.d RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.a i 3.d razreda Prve gimnazije Varaždin da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima odabrane jedine dvije pristigle ponude sljedećih agencija:

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU (PROJECT 4, Jablanac) 3.IB RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agenciju koja je dostavila svoju ponudu za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.IB razreda (Project 4) Prve gimnazije Varaždin da je na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskom sastanku odabrana jedina pristigla ponuda sljedeće agencije:

1. Varaždintours, Varaždin

Roditeljski sastanak održat će se 20. travnja 2016. godine u 17 sati, o čemu će agencija biti dodatno obaviještena.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU (Prag) 3.IB RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Poruke bivših učenika

Našu su nam 380. godišnjicu čestitali mnogi bivši učenici, neki od njih poslali su nam svoje poruke koje ćemo tijekom godine ovdje objavljivati.

Nino Žganec

Ovaj mjesec: 20391