2016-2017.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.a, 3.b i 3.c RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.a, 3.b i 3.c razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 01) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 8. prosinca 2016. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1. Galileo travel, Varaždin

2. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene tri ponude, ponuda agencije Panturist, Varaždin je odbačena jer nije bila sukladna trenutno važećem Pravilniku budući je u cijenu aranžmana za učenike uključila troškove profesora u pratnji. Troškove profesora u pratnji (smještaj i dnevnice) snosi isključivo Prva gimnazija Varaždin, kao što Pravilnik propisuje.

O datumu održavanja roditeljskog sastanka odabrane agencije će biti obaviještene naknadno e-poštom.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.g RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 02) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 12. prosinca 2016. godine, obje pristigle ponude odbačene jer nisu bile sukladne objavljenom u Obrascu za javni poziv.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.f RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.f razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 03) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 21. prosinca 2016. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Galileo travel, Varaždin

3. Varaždintours, Varaždin

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.d i 3.IB RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.d i 3.IB razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 04) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 22. prosinca 2016. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene četiri ponude, ponuda agencije Alpe-Adriatours, Koprivnica je odbačena jer nije sukladna trenutno važećem Pravilniku budući je u cijenu aranžmana za učenike uključila troškove dnevnica profesora u pratnji. Troškove profesora u pratnji (smještaj i dnevnice) snosi isključivo Prva gimnazija Varaždin, kao što Pravilnik propisuje. Također, ponuda agencije Galileo travel, Varaždin je odbačena jer ne sadrži sve kalkulativne elemente tražene u obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u točki 10, stavak e).

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.g RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.g razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 06) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 16. siječnja 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene tri ponude, ponuda agencije Galileo travel, Varaždin je odbačena jer nije sukladna sadržaju obrasca u dijelu određivanja mjesta polaska.

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.e RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.e razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 07) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 6. veljače 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

1. Galileo travel, Varaždin

2. Varaždintours, Varaždin

Iako su dostavljene četiri ponude, ponuda agencije Panturist, Varaždin je odbačena jer nije bila sukladna sadržaju Obrasca za javni poziv u broju polupansiona pod "cijena uključuje", dok je ponuda agencije Taubek tours, Ivanec odbačena jer ne sadrži sve kalkulativne elemente tražene u obrascu poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u točki 10, stavak e).

Ravnateljica: Janja Banić, dipl.inf.

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNOG OTVARANJA PRISTIGLIH PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU 3.h RAZREDA PRVE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Obavještavamo agencije koje su dostavile svoje ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 3.h razreda Prve gimnazije Varaždin (ponuda 05) da su na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora za predstavljanje na roditeljskim sastancima, dana 16. veljače 2017. godine, odabrane ponude sljedećih agencija:

2. Galileo travel, Varaždin

3. Varaždintours, Varaždin

Poruke bivših učenika

Našu su nam 380. godišnjicu čestitali mnogi bivši učenici, neki od njih poslali su nam svoje poruke koje ćemo tijekom godine ovdje objavljivati.

Nino Žganec

« Lipanj 2017 »