Dan otvorene nastave i Dan otvorenih vrata 2017

Poštovani učenici Prve gimnazije Varaždin,

prijave za radionice Dana otvorene nastave možete izvršiti klikom na riječi "PRIJAVA - DAN OTVORENE NASTAVE" ispod ovog teksta počevši od 3. travnja 2017. u 12 sati (podne) od kada će biti aktivna poveznica. Da biste mogli provesti prijavu morate se registrirati na sustav imenom, prezimenom, e-mail adresom i razredom u formatu, primjerice, 1a (bez točke između broja i oznake razreda). Podaci koje upisujete ne odnose se na vaše CARNet AAI identitete, njih ne koristite. Ukoliko ćete imati problema s prijavama ili nemate mogućnost online prijava podsjećamo vas da možete koristiti računala u školskoj knjižnici ili se obratiti za pomoć profesorima informatike. Rok za prijavu je 7. travanj 2017. do 12 sati (podne). Nakon toga izvršit ćemo uvid u liste prijava kako bismo provjerili da su se svi učenici ispravno prijavili. Budući da je broj slobodnih mjesta u pojedinim radionicama ograničen, on se nalazi napisan pokraj vremena održavanja radionice i kada se popuni više nije moguće izvršiti prijavu u tu radionicu. U svakom trenutku možete provjeriti broj slobodnih mjesta u radionicama. Stoga vas pozivamo da svoj odabir izvršite što prije. Ukoliko odaberete neku radionicu pa se kasnije predomislite, molimo da obrišete svoj pogrešni odabir i napravite novi, kako biste ostavili mjesto za nekog drugog, eventualno zainteresiranog učenika. Svoj odabir uvijek možete vidjeti, ali ne i ostale učenike. Plakat Dana otvorene nastave i Dana otvorenih vrata možete pogledati u privitku, kao i opise radionica, te voditelje/ice. Prilikom prijave pod opcijom "Qty" (količina) nemojte upisivati ništa, ostavite broj na 1 jer se to odnosi na broj osoba, a svatko se prijavljuje isključivo za sebe i sve će drukčije prijave biti obrisane. U slučaju prijave istog učenika u više radionica obrisat će se sve prijave za tog učenika. Učenici 2., 3. i 4. razreda koji su prošle godine otvorili svoj account iste pristupne podatke mogu koristiti i ove godine, a mogu izraditi i nove.

Radionice ove godine traju od 8-9.30 sati, osim pozivnog predavanja Nikole Horvata koje počinje u 9.45, kako biste se imali vremena pripremiti za izvanučioničku nastavu 28.4.2017.

Želimo vam uspješnu prijavu, molimo da se prijavljujete svojim točnim podacima i vidimo se 27.4.2017. na odabranim radionicama. Profesori - voditelji radionica imat će vaše popise. Ove je godine planirano ukupno 1090 mjesta u različitim radionicama za 790 učenika škole, što znači da svi imate priliku odabrati nešto od onog što će vas zainteresirati!

VAŽNA NAPOMENA ZA UČENIKE 8. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA: Sustav online prijava u radionice odnosi se isključivo na sadašnje učenike Prve gimnazije Varaždin. Naši gosti, osmaši, ne prijavljuju se kroz njega, već je dovoljno da u vrijeme održavanja radionica posjete školu kada će ih naši pripravnici provesti kroz većinu radionica i školski prostor. Učenici 8. razreda školu mogu doći razgledati do 11 sati, ali preporučamo vrijeme do 9.30 kako bi vidjeli i radionice koje će se u to vrijeme održavati.

ROK ZA PRIJAVE JE ISTEKAO!

Poruke bivših učenika

Našu su nam 380. godišnjicu čestitali mnogi bivši učenici, neki od njih poslali su nam svoje poruke koje ćemo tijekom godine ovdje objavljivati.

Zvonimir Vlah

« Listopad 2017 »